Відгуки про компанію GortaИрина Л.18.09.2025 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaАнатолий С.18.09.2025 ВідмінноАнна М.18.09.2025 ВідмінноВсе сподобалось,гарна якістьДар'я М.17.09.2025 Дуже поганооператор не передзвонив. писала на електронну пошту -- мовчання. просила додаткову інформацію для оплати - так ніхто і не відповів. Галімий мутний магазин. не раджу.Юрій Д.17.09.2025 ВідмінноВіктор Д.16.09.2025 Дуже поганоЧекаю третій день і навіть невідпрвіилиРоман Є.13.09.2025 ВідмінноЧобітки супер. Рекомендую!Станіслав Д.13.09.2025 ДобреЯна І.11.09.2025 ВідмінноАндрій К.11.09.2025 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.ua
Все сподобалось,гарна якість
оператор не передзвонив. писала на електронну пошту -- мовчання. просила додаткову інформацію для оплати - так ніхто і не відповів. Галімий мутний магазин. не раджу.
Чекаю третій день і навіть невідпрвіили
Чобітки супер. Рекомендую!