Спочатку написали, що оплату отримали і завтра відправлять. Потім замовкли, після звернення вимагали квитанцію, яку я їм надіслав, і знову замовкли. Виявилось, що мовчки повернули кошти ще у день оплати. Не рекомендую.
Олександр В.
Відмінно
Рокомендую
Євгенія Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олена П.
Відмінно
виктория х.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олена К.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Обслуговування гарне та швидко. Але,нажаль,чобітки недостатньо широкі на ножку моєї мами.
Спочатку написали, що оплату отримали і завтра відправлять. Потім замовкли, після звернення вимагали квитанцію, яку я їм надіслав, і знову замовкли. Виявилось, що мовчки повернули кошти ще у день оплати. Не рекомендую.
Рокомендую
Обслуговування гарне та швидко. Але,нажаль,чобітки недостатньо широкі на ножку моєї мами.