Товар невідповідае дійсності. Шкірою і непахне хутро теж ніяке .якшо + 5 градусів витримають буде добре одним словом намахалово 😡
Володимир Ф.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Наталія К.
Відмінно
Суппер!!! Рекомендую!!!
Микола Л.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Светлана П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Як завжди все добре. Взуття беру не вперше, дуже задоволені. Всім раджу.
Костянтин Б.
Дуже погано
Взуття смердить якоюсь кислою присадкою!( можливо пропитана якоюсь хімічною речовиною,або матеріали низької якості).Хутро не натуральне,дістав устілку - те хутро просто сиплеться жмутками! Це таке "тепле і якісне" взуття ви продаєте військовому? Це така ваша дяка військовому?Не позортеся,люди!!!
Все хорошо. Отличное качество
Товар невідповідае дійсності. Шкірою і непахне хутро теж ніяке .якшо + 5 градусів витримають буде добре одним словом намахалово 😡
Суппер!!! Рекомендую!!!
Як завжди все добре. Взуття беру не вперше, дуже задоволені. Всім раджу.
Взуття смердить якоюсь кислою присадкою!( можливо пропитана якоюсь хімічною речовиною,або матеріали низької якості).Хутро не натуральне,дістав устілку - те хутро просто сиплеться жмутками! Це таке "тепле і якісне" взуття ви продаєте військовому? Це така ваша дяка військовому?Не позортеся,люди!!!