Все сподобалось. Товар відповидає опису та дуже гарна якість!!!
Оксана Щ.
Відмінно
Світлана Т.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Зв'язався менеджер,запевнив що лишилась одна пара,шкіра та всередині натуральне хутро.Син забрав на Новій Пошті,шкірою не пахне,всередині натуральним хутром теж,воняють нафталіном,підошва на морозі репне,навіщо обдурювати?ПОВЕРНЕННЯ😡😡😡
Лидия Ш.
Дуже погано
Не кожа, как заявлено и не натуральный мех внутри, качество даже на эту цену плохое
Гарний товар,гарне обслуговування.Дякую.
Все сподобалось. Товар відповидає опису та дуже гарна якість!!!
Зв'язався менеджер,запевнив що лишилась одна пара,шкіра та всередині натуральне хутро.Син забрав на Новій Пошті,шкірою не пахне,всередині натуральним хутром теж,воняють нафталіном,підошва на морозі репне,навіщо обдурювати?ПОВЕРНЕННЯ😡😡😡
Не кожа, как заявлено и не натуральный мех внутри, качество даже на эту цену плохое