Нажаль довелось скасувати замовлення. Розмір по довжині відповідає, а по ширині у мене нога вийшла ширша за взуття. Взуття своїх грошей варте, але я кого є такі проблеми з тим ш по ширині взуття підходить не все, майте це на увазі.
Олександр К.
Відмінно
Все гуд
Лиза М.
Відмінно
Дуже шкода українського товаровиробника, що за безцінь доводиться розпродавати чудові та якісні товари
Наталия Щ.
Відмінно
Ольга Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сергій Л.
Відмінно
Олександр К.
Відмінно
Максим А.
Дуже погано
Ніяка це не шкіра, черевики жахливі, полущилися через 2 тижні. Не рекомендую!
Нажаль довелось скасувати замовлення. Розмір по довжині відповідає, а по ширині у мене нога вийшла ширша за взуття. Взуття своїх грошей варте, але я кого є такі проблеми з тим ш по ширині взуття підходить не все, майте це на увазі.
Все гуд
Дуже шкода українського товаровиробника, що за безцінь доводиться розпродавати чудові та якісні товари
Ніяка це не шкіра, черевики жахливі, полущилися через 2 тижні. Не рекомендую!
Швидкість та якість обслуговування добре