Замовлення отримала. Дякую за товар. Все супер - і обслуговування, і якість товару, і ціна! Гарних вам продажів та вдячних покупців! З прийдешніми святами!
Юрий Л.
Очень плохо
На фото широка стопа. На ділі визькі і не відповідають фото. З таким взутьям можна стати інвалідом.
Оксана К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Віталій Г.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
вибачте але чому при подписці для своїх на промі свише 700 грн доставка безкоштовно а на пошті 115гр стоїть на оплату
Дуже гарні як на мене, мені подобаються ❤️🫂
Замовлення отримала. Дякую за товар. Все супер - і обслуговування, і якість товару, і ціна! Гарних вам продажів та вдячних покупців! З прийдешніми святами!
На фото широка стопа. На ділі визькі і не відповідають фото. З таким взутьям можна стати інвалідом.
вибачте але чому при подписці для своїх на промі свише 700 грн доставка безкоштовно а на пошті 115гр стоїть на оплату