Спочатку написали, що оплату отримали і завтра відправлять. Потім замовкли, після звернення вимагали квитанцію, яку я їм надіслав, і знову замовкли. Виявилось, що мовчки повернули кошти ще у день оплати. Не рекомендую.
Олександр В.
Отлично
Рокомендую
Євгенія Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олена П.
Отлично
виктория х.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олена К.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Обслуговування гарне та швидко. Але,нажаль,чобітки недостатньо широкі на ножку моєї мами.
Спочатку написали, що оплату отримали і завтра відправлять. Потім замовкли, після звернення вимагали квитанцію, яку я їм надіслав, і знову замовкли. Виявилось, що мовчки повернули кошти ще у день оплати. Не рекомендую.
Рокомендую
Обслуговування гарне та швидко. Але,нажаль,чобітки недостатньо широкі на ножку моєї мами.