Все підійшло розмір в розмір. Зручні,мають не поганий вигляд. Все ОК!
Людмила Р.
Очень плохо
Розчарована, дуже . В описі вказано натуральне хутро. Менеджер запевнив в телефонній розмові, що натуральне! По факту штучне і неякісне . Не було часу на пошті перевіряти ,відчуваю себе Лохом (
Микола П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
ВІКТОР П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ніна М.
Очень плохо
Не дзвонили, не писали, просто скасували...
Виктор Ш.
Очень плохо
За тиждень носіння на згібі пальців вже протерся трек думаю ще за тиждень два буде дирка .
Все підійшло розмір в розмір. Зручні,мають не поганий вигляд. Все ОК!
Розчарована, дуже . В описі вказано натуральне хутро. Менеджер запевнив в телефонній розмові, що натуральне! По факту штучне і неякісне . Не було часу на пошті перевіряти ,відчуваю себе Лохом (
Не дзвонили, не писали, просто скасували...
За тиждень носіння на згібі пальців вже протерся трек думаю ще за тиждень два буде дирка .