Дуже гарні дутики - взула і забула.На широку ногу.На свій 39 взяла 41(26см).Можна було б взяти 40,але на теплу шкарпетку саме воно.Дякую,все дуже добре,рекомендую!)
Ігор К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Людмила Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все сподобалось
Галина Ш.
Отлично
Гарний магазин, швидко відправили, приїхали такі як в описі, зручні, якісні. Дякую.
Наталія Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Света П.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Відмовилася від товару. Заявлений розмір устілки був менше ніж в описі. Відповідно,розмір не підійшов. Дякую
Дуже гарні дутики - взула і забула.На широку ногу.На свій 39 взяла 41(26см).Можна було б взяти 40,але на теплу шкарпетку саме воно.Дякую,все дуже добре,рекомендую!)
Все сподобалось
Гарний магазин, швидко відправили, приїхали такі як в описі, зручні, якісні. Дякую.
Відмовилася від товару. Заявлений розмір устілки був менше ніж в описі. Відповідно,розмір не підійшов. Дякую
Товар був в наявності, хороша ціна