Купляв у них ботинки за 999 грн ну по-перше вони брешуть вони не со шкіри а іде якісь галімий кожзам по-друге не приносив ще 14 днів і ніхто ніякого компенсацію поки що відгуку нема на всі телефони не відповідають Не рекомендується з ними мати справу . Лопнула зверху шкіра на лівому ботинку
Марія К.
Хорошо
Замовлення отримали,товар відповідає опису,ввічливе обслуговування,швидка відправка.Дякуємо.Раджу відвідати цей онлайн магазин.Всім Мирного Неба
Якісне обслуговування
Купляв у них ботинки за 999 грн ну по-перше вони брешуть вони не со шкіри а іде якісь галімий кожзам по-друге не приносив ще 14 днів і ніхто ніякого компенсацію поки що відгуку нема на всі телефони не відповідають
Не рекомендується з ними мати справу .
Лопнула зверху шкіра на лівому ботинку
Замовлення отримали,товар відповідає опису,ввічливе обслуговування,швидка відправка.Дякуємо.Раджу відвідати цей онлайн магазин.Всім Мирного Неба