Нажаль довелось скасувати замовлення. Розмір по довжині відповідає, а по ширині у мене нога вийшла ширша за взуття. Взуття своїх грошей варте, але я кого є такі проблеми з тим ш по ширині взуття підходить не все, майте це на увазі.
Олександр К.
Отлично
Все гуд
Лиза М.
Отлично
Дуже шкода українського товаровиробника, що за безцінь доводиться розпродавати чудові та якісні товари
Наталия Щ.
Отлично
Ольга Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сергій Л.
Отлично
Олександр К.
Отлично
Максим А.
Очень плохо
Ніяка це не шкіра, черевики жахливі, полущилися через 2 тижні. Не рекомендую!
Нажаль довелось скасувати замовлення. Розмір по довжині відповідає, а по ширині у мене нога вийшла ширша за взуття. Взуття своїх грошей варте, але я кого є такі проблеми з тим ш по ширині взуття підходить не все, майте це на увазі.
Все гуд
Дуже шкода українського товаровиробника, що за безцінь доводиться розпродавати чудові та якісні товари
Ніяка це не шкіра, черевики жахливі, полущилися через 2 тижні. Не рекомендую!
Швидкість та якість обслуговування добре