Нормальные. Есть не соответствия, но не глобальная проблема.
Марина Л.
Отлично
ксюша с.
Хорошо
Знімаю зірку за пакування, взуття без коробки, тонкий замш. Коробка нової пошти в 2 рази більша за взуття, хоча коробки є менші. Доставка з накладним обійшлася в 200 грн. Можна якось компактніше пакувати? Скотч трішки поклеєний, тобто відкрити немає ніякої тяжби. Взуття виглядає дешево, думаю , на наші морози не справиться, а купила із-за великих морозів.
ксюша
На широку ногу підходять, побачимо, чи слизькі, сьогодні йду в ожеледицю
Олексій В.
Отлично
Игорь Ш.
Отлично
Лариса К.
Отлично
Хороші боти на зиму, підошва не слизька, внутрішнє утеплення- овчина
Нормальные. Есть не соответствия, но не глобальная проблема.
Знімаю зірку за пакування, взуття без коробки, тонкий замш. Коробка нової пошти в 2 рази більша за взуття, хоча коробки є менші. Доставка з накладним обійшлася в 200 грн.
Можна якось компактніше пакувати? Скотч трішки поклеєний, тобто відкрити немає ніякої тяжби. Взуття виглядає дешево, думаю , на наші морози не справиться, а купила із-за великих морозів.
На широку ногу підходять, побачимо, чи слизькі, сьогодні йду в ожеледицю
Хороші боти на зиму, підошва не слизька, внутрішнє утеплення- овчина