Шкіряні зимові чоловічі черевики з хутром (4303) 43 = 28 см Код: 4303 Акція на ЛОХА!!! В описі товару натуральна шкіра та натуральне хутро, по факту "клейонка" та "марля з начосом" натурального близько нічого не має. Ціна без акції 300 грн. в базарний день. Змініть опис товару і не дуріть ЛЮДЕЙ!!!
Сергій
Купив зимові ботінки як вони казали кожані але ботінки видиржали лише 4 дня потріскалася їхня кожа
Сергій
Ботінки не дуже як їх описували
Дмитро
Зимові дутики на хутрі , чорні , витримали місяць .! На двох ббоьинках , в районі мізинця , пішли тріщини !
Валентин Б.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Купував сапожки для мам, перше замовлення 41 розмір, устілки були по розміру і задніки отлічні. Зробив ще одне замовлення, замовив ще 2 пари 40 розміру, устілки в обох парах менші на 0.7 см п'ятою відчуваєшь пустоту, і заднік в одній парі був тонший, відчувався шов строчки п'ятою. Визивало дискомфорт. А так якісь гарна, та теплі. Одну пару повернули, одну залишив невзираючи на меньшу устілку, сподівався що зробимо обмін і мені пришлють устілку відповідного розміру. Но менеджер Анастасія сказала що це неможливо зробити. Якщо ми це зробимо, то та пара з якої ми достанемо устілки і віддамо Вам, буде без устілок. Тобішь іншими словами, вам так попалось ваша проблема. Замість того щоб вирішити питання клієнта, з якимись устілками, просто відмовили, хочте повертайте. 100% менеджер не власник. В повідмленні написали, повернення за Ваш рахунок! Їх брак а повернення за рахунок клієнта. Сервіс мене просто здивував, його немає. І купівля товару в цього продавця схожа на лотерею. Людий приймайте рішення самі. Дописую відгку, 28.01 Сподівався всеж таки що продавець вважає запотрібним брати витрати за пирисилку якщо товар має недоліки і клієнт його повернув. Я повернув товар , мені повернули кошти за вирахуванням вартості доставки. Продавець переклав витрати за зворотню пепесилку на мене. Магазін 100% не раджу. Шукайте магазин які більш клієнт орінтовані.
Ірина Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Богдана К.
Очень плохо
Слухайте ,не давно забрали ваші якоби шкіряні капці,і вони потріскалися,можна якось або кошти повернути,або заміну зробити ???
Инна Т.
Отлично
Юрій П.
Очень плохо
Сніжана А.
Очень плохо
Кросівки полопались через 5 днів,було вказано ,що натуральна шкіра,але на жаль це не відповідає дійсності,не рекомендую,марно потрачені гроші та час,хотілось би повернути кошти або обміняти на інший товар ,це питання до продавця
Валерій К.
Отлично
Юлія К.
Хорошо
Підішли на всі 💯 і розмір і якість гарна.доставка шла три дні і попало ще й на свята ...короче це не критично...все ок
Шкіряні зимові чоловічі черевики з хутром (4303) 43 = 28 см Код: 4303
Акція на ЛОХА!!! В описі товару натуральна шкіра та натуральне хутро, по факту "клейонка" та "марля з начосом" натурального близько нічого не має. Ціна без акції 300 грн. в базарний день. Змініть опис товару і не дуріть ЛЮДЕЙ!!!
Купив зимові ботінки як вони казали кожані але ботінки видиржали лише 4 дня потріскалася їхня кожа
Ботінки не дуже як їх описували
Зимові дутики на хутрі , чорні , витримали місяць .! На двох ббоьинках , в районі мізинця , пішли тріщини !
Купував сапожки для мам, перше замовлення 41 розмір, устілки були по розміру і задніки отлічні.
Зробив ще одне замовлення, замовив ще 2 пари 40 розміру, устілки в обох парах менші на 0.7 см п'ятою відчуваєшь пустоту, і заднік в одній парі був тонший, відчувався шов строчки п'ятою. Визивало дискомфорт. А так якісь гарна, та теплі.
Одну пару повернули, одну залишив невзираючи на меньшу устілку, сподівався що зробимо обмін і мені пришлють устілку відповідного розміру. Но менеджер Анастасія сказала що це неможливо зробити. Якщо ми це зробимо, то та пара з якої ми достанемо устілки і віддамо Вам, буде без устілок. Тобішь іншими словами, вам так попалось ваша проблема. Замість того щоб вирішити питання клієнта, з якимись устілками, просто відмовили, хочте повертайте. 100% менеджер не власник. В повідмленні написали, повернення за Ваш рахунок! Їх брак а повернення за рахунок клієнта. Сервіс мене просто здивував, його немає. І купівля товару в цього продавця схожа на лотерею. Людий приймайте рішення самі.
Дописую відгку, 28.01
Сподівався всеж таки що продавець вважає запотрібним брати витрати за пирисилку якщо товар має недоліки і клієнт його повернув.
Я повернув товар , мені повернули кошти за вирахуванням вартості доставки. Продавець переклав витрати за зворотню пепесилку на мене.
Магазін 100% не раджу. Шукайте магазин які більш клієнт орінтовані.
Слухайте ,не давно забрали ваші якоби шкіряні капці,і вони потріскалися,можна якось або кошти повернути,або заміну зробити ???
Кросівки полопались через 5 днів,було вказано ,що натуральна шкіра,але на жаль це не відповідає дійсності,не рекомендую,марно потрачені гроші та час,хотілось би повернути кошти або обміняти на інший товар ,це питання до продавця
Підішли на всі 💯 і розмір і якість гарна.доставка шла три дні і попало ще й на свята ...короче це не критично...все ок