Магазин очень хороший, купили ботинки мужские , не подошел размер. Сделали бесплатно возврат! Будем обращаться неоднократно ! Спасибо большое вам за такую ответственную работу! Огромных вам продаж!
Лариса Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Швидко надіслано Відразу зателефонували
Валентина Т.
Отлично
Спасибо большое,все подошло. Девочкам спасибо за консультацию.
виталий к.
Очень плохо
то не кожа цена завышена кожей дахе не пахнет
Наталья К.
Отлично
Яна К.
Отлично
Вперше зустріла такий приємний онлайн магазин(а точніше продавців). Поперше, швидко звʼязались, а головне вічливо! Подруге, якість гарна, місяць ношу кросівки і дуже задоволена, дійсно за свою ціну вони термо при -15 тримають тепло. Потретє, упакування❤️🔥 щей з подарунком. Рекомендую! Ціна навіть занижена, тому що паралельно замовляла у конкурентів, мало того що відправили на 7 день, так ще і грубі та в пакеті звичайному відправили, тому є з чим порівнювати. Магазин в саме сердечко💖
Виктория С.
Отлично
Товар відповідає опису!
Алла К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Артём С.
Отлично
Олександр І.
Очень плохо
Кожаные зимние мужские ботинки с мехом (АБ 311) повна фігня лопнула кожа на 2 тиждень не рекомендую
Магазин очень хороший, купили ботинки мужские , не подошел размер. Сделали бесплатно возврат! Будем обращаться неоднократно ! Спасибо большое вам за такую ответственную работу! Огромных вам продаж!
Швидко надіслано Відразу зателефонували
Спасибо большое,все подошло. Девочкам спасибо за консультацию.
то не кожа цена завышена кожей дахе не пахнет
Вперше зустріла такий приємний онлайн магазин(а точніше продавців). Поперше, швидко звʼязались, а головне вічливо! Подруге, якість гарна, місяць ношу кросівки і дуже задоволена, дійсно за свою ціну вони термо при -15 тримають тепло. Потретє, упакування❤️🔥 щей з подарунком. Рекомендую! Ціна навіть занижена, тому що паралельно замовляла у конкурентів, мало того що відправили на 7 день, так ще і грубі та в пакеті звичайному відправили, тому є з чим порівнювати. Магазин в саме сердечко💖
Товар відповідає опису!
Кожаные зимние мужские ботинки с мехом (АБ 311) повна фігня лопнула кожа на 2 тиждень не рекомендую