Таке собі .може бути.за штуку.за 3 тис б точно не брав
Олена Л.
Отлично
Дякую!!!Гарні,теплезні!!!
Наталія М.
Плохо
Мирослав Я.
Отлично
Василь М.
Отлично
Ирина В.
Отлично
На данный момент качеством довольна, какие в ходьбе ещё не могу сказать
Ірина В.
Отлично
Хороші дутіки. В акурат на теперішню погоду. Легенькі, акуратні на нозі. Підошва достатньо тверда, на мою думку неповинна тріскати.
Світлана М.
Отлично
Отримала ці дутіки швидко і ВАВ! На таку слизьку погоду-саме те! Зручні,теплі,а саме головне-я сміливо можу ходити по льоду!Дякую за гарний товар! Ношу із задоволенням!
Взуття якісне,розмір підійшоа
Таке собі .може бути.за штуку.за 3 тис б точно не брав
Дякую!!!Гарні,теплезні!!!
На данный момент качеством довольна, какие в ходьбе ещё не могу сказать
Хороші дутіки. В акурат на теперішню погоду. Легенькі, акуратні на нозі. Підошва достатньо тверда, на мою думку неповинна тріскати.
Отримала ці дутіки швидко і ВАВ! На таку слизьку погоду-саме те! Зручні,теплі,а саме головне-я сміливо можу ходити по льоду!Дякую за гарний товар! Ношу із задоволенням!